ul. Roosevelta 17 | 90-056 Łódź | tel. 42 636 68 38 | tel./fax 42 636 06 19 | e-mail: kontakt@dom-literatury.pl

Nadchodzące wydarzenia

Zapraszamy wkrótce

Bal Karnawałowy w klimatach PRL-u – odwołane

UWAGA Impreza odwołana!!!

Wiesz co to meduza i lorneta? Pewex nie ma dla Ciebie tajemnic? Muzykę Boney M. znasz na pamięć jak teksty z „Rejsu”, a porucznik Borewicz z „07 zgłoś się” to twój idol?

Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju, kultowy bal karnawałowy „Rejs do PRL-u” już 25 lutego o godz. 19.00! Witajcie w dawnych, dobrych czasach! Przegonimy zimę bez użycia koksowników: wystarczy świetna muzyka i szalone zabawy karnawałowe!

Bilety w cenie: 50 zł do kupienia w Domu Literatury oraz na https://dom-literatury.interticket.pl/program/rejs-do-prl-u-bal-karnawalowy-2683/

UWAGA!!!
Każdy, kto przyprowadzi ze sobą sześć osób wchodzi wraz z partnerem/partnerką free! Można przynieść alkohol wysokoprocentowy (wykluczone wnoszenie wina/ piwa itp).

W programie:

???? Hity lat 70. i 80. miksowane przez DJ Balbina Bruszewska. Szał na parkiecie gwarantowany! Od Beatlesów po Marylę Rodowicz, przez niezapomniane „Chałupy welcome to” i jazdę autostopem z Karin Stanek, które rozgrzeje każdego. Zabierzemy Was w podóż do „Boskiego Buenos” i pokażemy„Cykady na cykladach”. Zastanawiacie się, gdzie się podziały tamte prywatki? My je organizujemy!

????Kultowe przekąski PRL-u! Wszystko domowej roboty, smak, który pamiętacie z dawnych lat znajdziecie na naszym stole: pyszny bigos, paszteciki z barszczem, doskonały chleb ze smalcem, kiszone ogóreczki i oczywiście kultowe słone paluszki! A dla każdego imprezowicza butelka piwa od firmy gratis 🙂

???? Bar, czyli coś co lubimy!

????Konkurs szyku i uroku z nagrodami

???? Fanty i niespodzianki w stylu PRL, czyli cuda, które pamiętacie albo, o których Wam opowiadali rodzice!

????Wodzirej lepszy od Lutka Danielaka, czyli: Mikołaj Mirowski

Dla osób, które przebiorą się w stroje z epoki (od uszatki po czerwony krawat) mamy specjalne nagrody 🙂

ZAPRASZAMY!!!