ul. Roosevelta 17 | 90-056 Łódź | tel. 42 636 68 38 | tel./fax 42 636 06 19 | e-mail: kontakt@dom-literatury.pl

Nadchodzące wydarzenia

22.05.2018

godz. 18:00

SENIORALIA 2018

Kabaret Bi-Ba-Bo Jubileusz Kierownictwo muzyczne i akompaniament: Mariusz Ambroszczyk 22.05.(wt.)godz.18.00        SENIORALIA 2018 TwitterFacebookGoogle+TumblrPrint


23.05.2018

godz. 17:30

SENIORALIA 2018

Wszystko dla zdrowia – pokaz Tai-Chi Prowadzenie: Jan Frąckiewicz 23.05.(śr.)godz.17.30         SENIORALIA 2018 TwitterFacebookGoogle+TumblrPrint


25.05.2018

godz. 18:00

Piątkowa Milonga

Prowadzenie: Zofia Walczak 25.05.(pt.)godz.18.00 PIĄTKOWA MILONGA (bilety: 10,-zł) TwitterFacebookGoogle+TumblrPrint


25.05.2018

godz. 18:00

Warsztaty literackie

Prowadzenie: Rafał Gawin, Przemysław Owczarek 25.05.(pt.)godz.18.00 WARSZTATY LITERACKIE dla dorosłych TwitterFacebookGoogle+TumblrPrint


28.05.2018

godz. 17:30

Łódzki Klub Miłośników Fantastyki „Logrus”

SPOTKANIE – Łódzki Klub Miłośników Fantastyki „Logrus” 8.01.(pon.)godz.17.30 TwitterFacebookGoogle+TumblrPrint


29.05.2018

godz. 19:00

Seryjni Poeci – Małgorzata Lebda i Tomasz Bąk

Seryjni Poeci: Małgorzata Lebda, autorka książki Sny uckermärkerów  (2018) i Tomasz Bąk, autor książki Utylizacja. Pętla […]


XI Festiwal Puls Literatury w Łodzi

24 listopada – piątek

Muzeum Sztuki w Łodzi ul. Więckowskiego 36
18:00 Otwarcie wystawy „Organizatorzy życia. De Stijl, polska awangarda i design” – wydarzenie towarzyszące XI edycji Festiwalu Puls Literatury (wystawa czynna do lutego/marca 2018 r.)

INAUGURACJA FESTIWALU

Dom Literatury w Łodzi ul. Roosevelta 17
19:30-20:00 Otwarcie wystawy poświęconej Kazimierzowi Malewiczowi „step by step printing Suprematyzm” zrealizowanej przez Muzeum Książki Artystycznej (wystawa czynna do 5.12.2017 r.)
20:00-21:00 Awangarda w Łodzi – Łódź w awangardzie; panel dyskusyjny z udziałem Karoliny Szymaniak, Krzysztofa Dudka i Magdaleny Milewskiej – prowadzenie Beata Śniecikowska
21:30-22:30 Awangarda kontra opresja; spotkanie autorskie Zbigniewa Libery i Darka Foksa – prowadzenie Anna Kałuża
22:30 Filmy Zbigniewa Libery „Walser” i „Jak się tresuje dziewczynki”