ul. Roosevelta 17 | 90-056 Łódź | tel. 42 636 68 38 | tel./fax 42 636 06 19 | e-mail: kontakt@dom-literatury.pl

Nadchodzące wydarzenia

Zapraszamy wkrótce

Wolność słowa

Wolność słowa – spotkanie dla piszących (nie oceniamy, ale dobrze się bawimy!)

Dom Literatury w Łodzi zaprasza wszystkich na „Wolność słowa”, otwarte spotkanie dla wszystkich piszących oraz tych, którzy chcą posłuchać ich tekstów. Zapewniamy przyjazną, lekką atmosferę i feedback na temat tekstów ( o ile ktoś będzie nim zainteresowany). Zasada jest taka, że nie oceniamy, ale dobrze się bawimy.
➡ kiedy?
3 marca (w czwartek), o godz. 18.00
➡ gdzie?
w Domu Literatury w Łodzi (ul. Roosevelta 17), w najpiękniejszej kamienicy na tej ulicy
➡ zgłoszenia: prezentujący swoje teksty zapisują się na: kontakt@dom-literatury.pl i podają: imię, temat i rodzaj przedstawianej pracy (poezja, proza), długość pracy w przybliżeniu, można także opisać siebie lub swoją twórczość
Dla słuchaczy wstęp wolny!
Piszesz? Mamy dla Ciebie miejsce do prezentacji twórczości. Możesz przeczytać publiczności swoje prace, lub ktoś może zrobić to za Ciebie. Bez cenzury!
Jeśli zechcesz, dostaniesz feedback od publiczności, jeśli nie – po prostu posłuchamy Twojego tekstu. Wystarczy powiedzieć na początku spotkania czy czytasz samodzielnie, czy chcesz pozostać anonimowy oraz czy chciałbyś/ chciałabyś dostać feedback od publiczności. Zapraszamy wszystkich piszących i czytających!
*****
Organizatorkami spotkania są studentki Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.