ul. Roosevelta 17 | 90-056 Łódź | tel. 42 636 68 38 | tel./fax 42 636 06 19 | e-mail: kontakt@dom-literatury.pl

Nadchodzące wydarzenia

Zapraszamy wkrótce

Koncert Zenek Kupatasa w Łodzi + Garażowy Raj

Zenek Kupatasa przyjeżdża z zespołem do Łodzi! Przygotujcie się na koncertowe szaleństwo, pełny, półtoragodzinny koncert, przekrój twórczości z naciskiem na utwory z najnowszego albumu „O!”. Rozgrzewać będzie zespół Garażowy Raj.

Na to wydarzenie prowadzimy rezerwacje.

Wyślij mail na adres bilety@zenek33.pl

W tytule maila wpisz „Łódź”, a w jego treści napisz imiona i nazwiska osób, na które dokonamy rezerwacji po niższej cenie. Mogą być ksywy, jaki to jest problem, ogarniemy 😉

Rezerwacja – 40zł (płatne w dniu koncertu na wejściu)
Bilety na bramce – 50zł

liczba miejsc ograniczona

ZENEK KUPATASA to muzorobol polskiej sceny niezależnej. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat. Obecnie tworzy pod własnym szyldem. Spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata siedem albumów, w tym takie odpały jak różowa płyta dla dzieci na jednym motywie perkusyjnym „Na Jedno Kopyto” i groove-metalowy walec „33” w wymyślonym języku. Jego najnowsza, ósma płyta „O!” to kwintesencja jego stylu – punkmetalowe, motywujące hymny ze swoistą filozofią Zenka. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Jego koncerty zawsze są otwarte na publikę, gdzie zaciera się granica między zespołem, a publicznością.

ZENEK KUPATASA (skład):
Zenek Kupatasa – wokal, gitara
Ątoni Ątoniak – bas
Jurek Dostałsię-Halapenio-Butelka-Łapa – gitara
Ryszard Pierre Luigi Pierogi Klatka Schodowa – perkusja

👉Strona oficjalna: www.zenek33.pl
👉FB: www.facebook.com/zenek33
👉YT: www.youtube.com/channel/UCEEIAgokVCyvpl0RIzkV_6A

Zespół Garażowy Raj powstał 13 czerwca 2009 roku i jak sami muzycy mówią, gra wyłącznie dla przyjemności. Inspiracją dla zespołu są przeróżne style muzyczne, od czystego punka, do ostrzejszego rocka, co przejawia się w oryginalnym brzmieniu grupy. Mimo kilku roszad w Garażowym Raju, obecny skład tworzą: Łukasz Pelikan Szczypkowski – wokal/gitara, Wojtek Wojtas Stoczkowski – gitara, Michał Steka Stoczkowski – bass, Paweł Jodek Włodarczyk – perkusja.

W lutym 2016r. została wydana debiutancka płyta pt: „No a jak…!!!”. Na krążku znajdziemy 16 utworów, między innymi: „Dziewczyna Punka”, „Zombie”, „Laski” czy „Nasza Szkoła”. Muzycy w dość zabawny sposób podeszli do życiowych problemów, przedstawiając śmieszne muzyczne historie. Natomiast pod koniec 2019r. ukazał się drugi krążek pt: „Spodziewał SIE Byś?”. Na płycie znajdziemy 12 utworów, między innymi znane publiczności utwory „Deska”, „Majster Wojtek”, „Piosenka po angielsku” czy „Marzenie cyklisty”. Muzycy śpiewają o codziennych zdarzeniach ubierając je w dobrą punkową muzykę oraz śmieszne słowa.

👉FB: https://www.facebook.com/garazowy.raj
👉YT: https://www.youtube.com/channel/UCbPrOInqOTr2T-z-aXCKBUg