ul. Roosevelta 17 | 90-056 Łódź | tel. 42 636 68 38 | tel./fax 42 636 06 19 | e-mail: kontakt@dom-literatury.pl

Nadchodzące wydarzenia

17.01.2020

godz. 18:00

Warsztaty Literackie

17.01.(pt.)godz.18.00 WARSZTATY LITERACKIE dla dorosłych Prowadzenie: Rafał Gawin


21.01.2020

godz. 11:00

Ferie w Domu Literatury

Ferie w Domu Literatury 14.01.(wt.)godz.11.00 – 13.00 FERIE Z KSIĄŻKĄ – warsztaty dla dzieci i młodzieży […]


22.01.2020

godz. 11:00

Ferie w Domu Literatury

Ferie w Domu Literatury 14.01.(wt.)godz.11.00 – 13.00 FERIE Z KSIĄŻKĄ – warsztaty dla dzieci i młodzieży […]


23.01.2020

godz. 11:00

Ferie w Domu Literatury

Ferie w Domu Literatury 14.01.(wt.)godz.11.00 – 13.00 FERIE Z KSIĄŻKĄ – warsztaty dla dzieci i młodzieży […]


25.01.2020

godz. 17:00

Niedźwiedź

25.01.(sob.)godz. 17.00 TEATR PODTEKST Antoni Czechow Niedźwiedź – komedia w jednym akcie Reżyseria: Anna Grzeszczak Obsada: […]


28.01.2020

godz. 19:00

Kabaret Bi-Ba-Bo – Na swojską nutę

28.01.(wt.)godz.19.00 KABARET BI-BA-B0 (bilety: 10 zł) Na swojską nutę Scenariusz: Paweł Patora Opracowanie muzyczne i akompaniament: […]


29.01.2020

godz. 18:00

Wystawa prac studentów Wydziału Grafiki Społecznej Akademii Nauk

29.01.(śr.)godz.18.00 GALERIA L – wernisaż Wystawa prac studentów Wydziału Grafiki Społecznej Akademii Nauk Opieka artystyczna: prof. […]


31.01.2020

godz. 18:00

Spotkanie z Markiem Kamińskim

31.01.(pt.)godz.18.00 SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM – PROMOCJA KSIĄŻKI Bądź zmianą – Marek Kamiński w rozmowie z Joanną […]


Protokół z Posiedzenia JuryXIV Ogólnopolski Konkurs na Prozę Poetycką im. Witolda Sułkowskiego

Protokół z Posiedzenia Jury
XIV Ogólnopolski Konkurs na Prozę Poetycką im. Witolda Sułkowskiego
(XIII Festiwal Puls Literatury)

Jury w składzie:

Robert Rutkowski (przewodniczący),
Marcin Bałczewski
i Marta Zdanowska

po dokładnej lekturze zestawów, które wpłynęły na konkurs i zostały zaakceptowane
ze względów formalnych, na posiedzeniu w dniu 29 listopada 2019 roku postanowiło przyznać następujące nagrody:

I nagroda (500 zł):
Łukasz Barys z Pabianic, godło „Słoń gliniany”

II nagroda (400 zł):
Halina Bohuta-Stąpel z Świdnicy k./Zielonej Góry, godło: „Karamioli247”

III nagroda (300 zł):
Rafał Baron z Gdańska, godło „Vlad Palownik”

Wyróżnienia (po 200 zł) ex aequo:
Gabriela Kobyłka z Ostrówka, godło „G.K.”
Jakub Sęczyk z Wrocławia, godło „Dinoflagellata”
Barbara Zakrzewska z Ostrołęki, godło „Sagitta”

Jury nie przyznało nagrody specjalnej.